Select Country

Select Language

팝업 닫기

Zasada Magformers

Magformers pomaga rozwijać umiejętności związane z kreatywnością i rozwojem mózgu za sprawą Treningu Mózgu 3D.

Charakterystyczne cechy magnesów
i zasada Magformers

Magnes ma ujemne i dodatnie pole, a przeciwne pola magnesu przyciągają się, natomiast te same pola odpychają się. Magnesy neodymowe, znajdujące się w krawędziach wszystkich klocków Magformers sprawiają, że obracają się one w każdym kierunku i łączą z innymi, bez względu na ich położenie, kiedy zbliżymy do siebie dwa elementy. W związku z tym, Magformers zaprojektowano nie tylko po to, aby układać je jeden na drugim, jak zwykłe klocki, ale także, aby pokazać Ci wspaniałe możliwości tworzenia niezwykłych konfiguracji.

Kreatywność i rozwój mózgu

Magformers to najlepsza kreatywna zabawka 3D dla dzieci stworzona, by sprzyjać rozwojowi mózgu. Dzieci mogą zamieniać kształty 2D na setki geometrycznych konstrukcji 3D. Podczas zabawy, w naturalny sposób, odkrywają zasady działania magnesów, odczuwając siłę ich wzajemnego przyciągania. Magformers to niezwykle mocna zabawka magnetyczna, dzięki której dzieci odkryją świat nieograniczonej wyobraźni i kreatywności.

6 sposobów wykorzystania Magformers

6 prostych sposobów zabawy klockami: budowanie, łącznie, zginanie, podciąganie, zawijanie i przekształcanie. Dzięki niezliczonej liczbie kombinacji możesz tworzyć konstrukcje, jakie tylko zechcesz.