Select Country

Select Language

팝업 닫기

Wizja marki

Narodziny marki, historia Magformers oraz jedyna w swoim rodzaju kreatywna filozofia.

Wizja marki

Numer 1 wśród światowych
marek zabawek edukacyjnych
dla dzieci.

Mózg dziecka ma niezwykły potencjał. Nie pracuje tylko w jednym wymiarze - jest zdolny do tworzenia trójwymiarowych konstrukcji i rozwijania swojego nieograniczonego potencjału dzięki treningowi i kompleksowemu myśleniu w wielowymiarowej perspektywie. Magformers wspiera Trening Mózgu 3D, który pomaga rozwijać u dzieci myślenie przestrzenne.

Misja Marki

Zgodnie z prawami fizyki, obiekty łączą się ze sobą na zasadzie przyciągania. Jednak dzieci uznają to za nowe i tajemnicze zjawisko. Magformers to zabawka składająca się z klocków w kształcie figur geometrycznych wykorzystująca zasadę przyciągania. Możliwość układania licznych kreatywnych konstrukcji wspomaga rozwój mózgu.

Kluczowa Wartość Marki

Kluczowe wartości, które stanowią kwintesencję marki Magformers, to: myślenie matematyczne, samodzielność nauki, kreatywna zabawa i ambicja stworzenia zabawki edukacyjnej na całe życie.

Brand Core Value 내용에 대한 테이블
Myślenie matematyczne Zabawa klockami Magformers pomaga rozwijać matematyczne myślenie podczas nauki wielowymiarowej geometrii.
Kreatywna Zabawa Magformers sprzyja tworzeniu wielu różnych konstrukcji i zachęca do poszukiwania nowych rodzajów zabawy każdego dnia.
Samodzielna nauka Magformers rozwija ciekawość świata, umożliwia dzieciom przyjmowanie ról przywódczych, a także propaguje współpracę w grupie.
Zabawka Edukacyjna Na Całe Życie Magformers oferuje przyjemność płynącą z zabawy i intelektualnego rozwoju użytkownikom w każdym wieku (od niemowląt po starsze dzieci)